Naujienos


Grįžti į peržiūrą

2015-02-24

SEMINARAS SVV ĮMONIŲ BENDRADARBIAVIMO TINKLŲ ORGANIZAVIMAS

Kviečiame į seminarą apie SVV (smulkiojo ir vidutinio verslo) bendradarbiavimo galimybes. Seminaras vyks Vismaliukų investicinėje zonoje esančiame Fotoelektros klasterio atviros prieigos centre, kuris yra puikus SVV bendradarbiavimo vykdant mokslines ir technologinės plėtros veiklas.
Seminaro dalyviai turės unikalią progą gyvai pabendrauti su jau bendradarbiaujančių įmonių atstovais, mokslininkais ir tyrėjais, dirbančiais su verslo bendradarbiavimo projektais ir vykdančiais savo veiklą klasteriais, tokiais kaip: Fotoelektros technologijų klasteris, Termoklasteris, Plastikų ir naujųjų medžiagų klasteris.
Pagrindiniai renginio pranešėjai – dr. Juras ULBIKAS ir dr. Tatjana Melenkova.
Dr. Juras ULBIKAS – dėstytojas, fizikos mokslų daktaras šiuo metu vadovaujantis įmonėms „Modernios E-Technologijos“ ir „Europarama“, yra Fotoelektros technologijų ir verslo asociacijos, Lietuvos fotoelektros klasterio narys. Specialistas turi didelę patirti rengiant, įgyvendinant, koordinuojant įvairius mokslinius Europos Sąjungos projektus Lietuvoje. Juras Ulbikas taip pat yra dalyvavęs ir skaitęs pranešimus svarbiausiose tarptautinėse konferencijose ir parodose.
KADA? Vasario 26 d., ketvirtadienis, 9 - 17 val.
KUR? Vismaliukų g. 34, Vilnius (Vismaliukų atviros prieigos centras).
DĖMESIO! BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA.
Norint dalyvauti renginyje būtina užsiregistruoti el. paštu info@mvicentras.lt arba tel. nr. +370-655-51751 Vietų skaičius ribotas!
Seminaras organizuojamas vykdant projektą „AUKŠTOS KOKYBĖS VIEŠŲJŲ PASLAUGŲ TEIKIMAS" Nr. VP2-2.2-ŪM-02-K-01-024Grįžti į peržiūrą