Apie mus

Marijampolės verslo informacijos centras įsteigtas 2013 metų liepos 22 d. Centro steigėjai yra Marijampolės savivaldybė, UAB "Pakma" ir VšĮ "Consensus Europae". Verslo informacijos centro veikla finansuojama iš dalininkų įnašų, rėmėjų ir ES struktūrinės paramos lėšų.

Siekiant paskatinti Marijampolės regiono įmonių augimą ir verslumą buvo inicijuoti ir parengti du projektai, abiems skirtas finansavimas iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų.

Mūsų siūlomos profesionalios verslo paslaugos padės Jums susitelkti ir išlikti viršūnėje!

Mes išnagrinėsime Jūsų verslo procesus ir suteiksime pagalbą visose valdymo srityse, kad galėtumėte susitelkti ties savo verslu.


 

Pagrindinis mūsų veiklos tikslas - tenkinti viešuosius interesus, vykdyti visuomenei naudingą veiklą teikiant informacijos, aukštos kokybės konsultacines paslaugas verslo reguliavimo, juridinio asmens vidaus valdymo, juridinio asmens aplinkos ir kitais verslui aktualiais klausimais įvairiomis komunikacijos priemonėmis lengvatinėmis sąlygomis smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams ir (arba) fiziniams asmenims, ketinantiems pradėti verslą Marijampolės apskrityje.

 Mūsų paslaugos

Mes siūlome platų paslaugų, užtikrinančių puikius rezultatus ir turinčių teigiamą poveikį Jūsų verslui, spektrą:

1. Konsultacijos juridinio asmens valdymo klausimais.

2. Konsultacijos rinkodaros klausimais.

3. Konsultacijos eksporto plėtros klausimais.

4. Konsultacijos technologijų inovacijų klausimais.

5. Konsultacijos verslo pradžios klausimais.